ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.
ΦΡΟΥΡΙΟ
18/Μάι/2018
![](https://www.energeiodomi.gr/wp-content/uploads/2019/10/ΑΝΔΡΕΑΣ-Κ.-ΦΡΟΥΡΙΟ-150x150.jpg)
Οφείλω να παραδεχθώ ότι η συνεργασία με την Ενεργειοδομή ήταν άκρως επιτυχής και το αποτέλεσμα παραπάνω από ικανοποιητικό !! Ευελπιστώ και σε μια ακόμη επιτυχή συνεργασία και στο μέλλον !
ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.
ΦΡΟΥΡΙΟ
18/Μάι/2018
Οφείλω να παραδεχθώ ότι η συνεργασία με την Ενεργειοδομή ήταν άκρως επιτυχής και το αποτέλεσμα παραπάνω από ικανοποιητικό !! Ευελπιστώ και σε μια ακόμη επιτυχή συνεργασία και στο μέλλον !