ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.
ΚΑΣΤΕΛΟΚΑΜΠΟΣ
26/Οκτ/2018
![](https://www.energeiodomi.gr/wp-content/uploads/2019/10/ΔΗΜΗΤΡΗΣ-Π.-ΚΑΣΤΕΛΛΟΚΑΜΠΟΣ-150x150.jpg)
Συνεργάστηκα με την Ενεργειοδομή το 2017. Τοποθετήσαμε αντλία θερμότητας υψηλών θερμοκρασιών για θέρμανση και τέντες στο σπίτι με το πρόγραμμα εξοικονομώ κατ’ οίκον. Τηρήθηκε το συμφωνητικό κατά γράμμα. Τέλειοι επαγγελματίες , έχοντας συνεργασία με τα κατάλληλα εξειδικευμένα συνεργεία .Επέλεξα το συγκεκριμένο γραφείο μετά από πολύ ψάξιμο στην αγορά για τις παροχές που μου πρόσφεραν.