Αλεξάνδρα Φ.
Αγυιά Πατρών
21/Οκτ/2019
![](https://www.energeiodomi.gr/wp-content/uploads/2019/10/ΦΑΡΜΑΚΗ-ΑΛΕΞ-150x150.jpg)
Ευχαριστώ την ΕΝΕΡΓΕΙΟΔΟΜΗ, πραγματικά μας εξυπηρέτησαν τέλεια και οσο αναφορά το κλείσιμο του φακέλου αλλά και τις εργασίες τις οποίες πραγματοποίησαν γρηγορα και άψογα.
Αλεξάνδρα Φ.
Αγυιά Πατρών
21/Οκτ/2019
Ευχαριστώ την ΕΝΕΡΓΕΙΟΔΟΜΗ, πραγματικά μας εξυπηρέτησαν τέλεια και οσο αναφορά το κλείσιμο του φακέλου αλλά και τις εργασίες τις οποίες πραγματοποίησαν γρηγορα και άψογα.